Úvodní strana

Klub chovatelů Dandie Dinmont teriérů

200 let Dandie Dinmont teriéra

 pokračuje v Praze

                               200 let Dandie Dinmont teriéra pokračuje v Praze

                              v neděli 29. března 2015 ve 14 hodin v Pražské Stromovce

 

24.2.2015 uběhlo 200 let od prvního vydání románu Sira Waltra Scotta Guy Mannering. Pří této příležitosti se v Anglii uskutečnilo třídenní setkání chovatelů a přátel Dandie Dinmont teriéra. V oslavě tohoto výročí máme možnost pokračovat v Praze setkáním s paní Bronwell Bond, americkou reprezentantkou DDTrustu a zástupkyně amerických Dandie Dinmont teriérů.

Zveme Vás srdečně všechny chovatele a přátele Dandie Dinmont teriéra na toto setkání, na kterém bude mít paní Bronwell možnost vidět naše dandíky a pohovořit s námi o našem chovu, říci nám něco o problematice a výzkumu glaukomu u Dandie Dinmonta, sdělit nám zkušenosti z amerického chovu. Hlavně bychom mohli všichni společně strávit pěkné jarní odpoledne ve společnosti našich Dandies.

Prosíme Vás o potvrzení Vaší účasti do 20.3.2015, abychom mohli v případě nepřízně počasí zajistit nějaký krytý a teplý prostor s občerstvením. V případě pěkného počasí bychom mohli akci udělat formou pikniku, (co kdo přiveze) na krásných loukách Stromovky.

Alternativně může dojít ke změně místa konání dle počtu účastníků. O případných změnách vás budeme informovat.

 

9.3.2015